Forum - Zjazd RPG

Ogłoszenie

Gra na forum trwa!

#1 2011-02-01 11:31

Andemus

http://i1102.photobucket.com/albums/g441/selok/forum/admin_zpsr7uroqvw.jpg

Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 720
Punktów :   

Wydział T - Akta sprawy

W tym pierwszym poście oferuje się że mogę wklejać różne materiały które uznacie że będą pomocne do naszej bazy wiedzy. Nie chcę już tym obciążać biednego Mika który ma zajmować się forum, prowadzeniem sesji w naszym normalnym życiu.. dajmy mu trochę odetchnąć

Mogę tu np. utrzymywać kilka linków z mapkami w tym mapę główną na której będę nanosił istotne miejsca.Naniósł być Mike x gdzie znaleziono ciała bo może to istotne do dalszego śledztwa ;p na mapce którą wkleiłem


Na niebiesko opis potem usunę. Bylebyście się zapoznali.

Mapy:

Mapa Główna Warszawy

Okolice Wybrzeża Gdyńskiego

Akta sprawy:

Ofiary:

Prawnik – bieganie wzdłuż Wisły. Znaleziony w dresach. Pod koniec życia rozszedł się z dziewczyną (wyjechała na kontrakt do Sztokholmu miesiąc wcześniej). Karierowicz. 200% pracy, dbanie o zdrowie, weekendowy clubbing.
Dyrektory kreatywny – bieganie wzdłuż Wisły. Znaleziony w dresach. Karierowicz. 200% pracy, dbanie o zdrowie, weekendowy clubbing. Mieszkał z dziewczyną, ona zgłosiła zaginięcie. Mieli się za pół roku pobrać. Nie zauważyła żadnych zmian w jego zachowaniu.
Kurier rowerowy – Jechał z przesyłką na drugi brzeg. Pozostawiony rower oparty o barierkę i plecak z paczką. Student polibudy, wydział fizyki, dorabiał jako kurier. Bez dziewczyny, mało imprezował, pochodził z Kozienic. Brak problemów.
Magazynier marketu – spacerował z psem. Powrócił tylko pies mokry i „znerwicowany”. Żona i dziecko. Nie zauważyli dziwnych zachowań przed śmiercią.
Diler prochów – teren jego pracy. W saszetce pozostawione działki i pieniądze.
Funkcjonariusz Mirosław Zamiewicz – prowadził śledztwo w sprawie samobójstw. Dzień przed śmiercią „samobójczą” poinformował koedze z pracy, że sprawdzi miejsce zbrodni wieczorem. Podczas śledztwa zaczął przeglądać również materiały związane z mitologią i legendą, zwłaszcza warszawską. Brak bliskiej rodziny.

Elementy wspólne śledztwa:

1.    Ofiary – Mężczyźni
2.    Miejsce śmierci – Wybrzeże Gdyńskie
3.    Czyści toksykologicznie
4.    Brak śladów przemocy. Tylko ślady obijania pośmiertnego od kamieni w rzece.
5.    Brak specjalnych problemów życiowych czy finansowych
6.    Brak świadków
7.    Utopienia miały miejsce raczej po zachodniej stronie, inaczej ciała spłynęłyby dalej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset hi8 vhs minidv szpul 8mm Weekend wellness w Ciechocinku Regał z drewna